Toto je nejnovější trend fixace obočí, už jste o něm slyšeli?

0
7171

Pokud si pod tímto pojmem automaticky představíte černo-šedé tenké obočí, nebojte se. Tento druh tetování se už dávno nedělá. Velmi vyhledávaným je microblading obočí.

Microblading je velmi jemná a semi-permanentní forma tetování. Pomocí důkladného tetování jemných chloupků vaše obočí působí hustší. Toto kosmetické tetování patří k oblíbeným procedurám.

Soap Browse – Mýdlové obočí

Když už máte obočí vyplněné, tak je velmi vhodné jej i zafixovat. Na kosmetickém trhu existuje velké množství různých fixačních gelů. Tyto gely mohou být transparentní, ale i barevné.

Dokonce existují fixační gely, které po odlíčení zanechají vaše obočí příjemně zabarvené. Nejnovější technikou ve fixaci obočí je soap Browse. Tento termín bychom mohli přeložit jako mýdlové obočí.

Tento druh fixace je velmi rychlý, levný, účinný a zvládne ho každá z nás! Co na to potřebujete? Libovolné mýdlo, trochu vody a kartáček na obočí.

Postup je velmi jednoduchý. Kartáček, kterou si budete fixovat obočí, namočíte do vlažné vody.
Navlhčeným kartáčkem jemně projdete po povrchu mýdla. Buďte velmi obezřetné při manipulaci s vodou. Kartáček jen velmi jemně navlhčete, aby mýdlo nezačalo pěnit a nezmýlil vám barvu z obočí.

Následně si pomocí kartáčku projdete obočí. Chcete-li dosáhnout efekt hustého a přirozeného obočí, doporučujeme vyčesávat chloupky směrem nahoru. Díky mýdlu budou chloupky celý den držet na svém místě. V případě, že chcete obočí jen jemně zafixovat, pročešte chloupky ve směru jejich růstu.

Tak co říkáte? Zkusíte tento nový trend?