3 triky, jak si zachovat mládí: Vážně by vám nenapadlo, co je na na prvním místě

0
5896

Mladý vzhled i ve středním a vyšším věku, pružná pokožka, pozitivní nálada …

To jsou tři atributy, které z nás dělají neodolatelné. Znáte tři jednoduché způsoby, jak jich dosáhnout? A že kvalitním milostným životem omládnete až o 7 let?

Jisté je, že každé z nás tikají biologické hodiny, neznamená to však, že se musíme jim poddat. Stačí jednoduché triky a budeme působit mnohem mladší, než ve skutečnosti jsme.

Odbornice radí, jak na to!
Proces stárnutí je podle 55-leté Jaynee Goddard, odbornice na zdravý životní styl, možné zpomalit.

Pro ni je nejdůležitější nepodléhat negativním myšlenkám a žít aktivně. Používá přirozené holistické techniky, jejichž výsledkem je dobré zdraví těla i duše.

Její biologický věk ukazuje o více než dvacet let méně, než má ve skutečnosti!

více v článku...

Omlazující síla orgasmů

Aktivní sexuální život se stabilním partnerem podporuje fyzické, psychické zdraví, ale i krásu – pružnost pokožky, prokrvení, čistou pleť a pěknou postavu.

Desetiletá studie Royal Edinburgh Hospital ukázala, že pravidelný sexuální život může způsobit o čtyři až sedm let mladší vzhled.

 „Dobrý sexuální život vede k větší spokojenosti, výraznému snížení stresu, lepšímu spánku a u mužů ke zvýšení produkce testosteronu,“ tvrdí neuropychológ David Weeks.

Existuje také hypotéza, že orgasmy stimulují regeneraci mozkových buněk, což přispívá ke zvýšenému výkonu v paměťových testech.

Milostný akt snižuje produkci kortizolu, hormonu spojeného se zánětlivými stavy, které souvisejí i se stárnutím. Navíc prokrvení během vyvrcholení vyrovnává vrásky, zvyšuje pružnost a krásu pleti.

Obklopte se krásou

Pobyt v přírodě, pozitivní pobídky kolem sebe, dokonce i pohled na krásné věci v nás vyvolávají emocionální reakci, která snižuje zánětlivé reakce v těle a podporuje imunitní systém.

Tím pádem se umíme lépe bránit útokům bakterií, virů, ale také procesu stárnutí, v němž hrají velkou roli volné radikály a stres.

Pokud dokážeme stres ventilovat, obklopíme se pozitivním prostředím, bráníme se chronickému zánětlivému stavu, který je základem téměř všech onemocnění a stárnutí.

Velmi pozitivní výsledky lze dosáhnout i meditací – důležité je najít správný způsob odreagování se, který bude fungovat ve vašem případě a bude vám vyhovovat.

Už máte 30 let? Takto byste se měli starat o svou pleť

Dopřejte si růžový olej
Olej z růže obsahuje speciální formu vitamínu A, která působí omlazující, zlepšuje hojení ran a jizev, dokonce působí proti vypadávání vlasů.

Nezapomeňte na zdravou výživu, která by měla obsahovat hodně organických potravin – ovoce, zeleniny, tedy potravin s vysokým obsahem antioxodantov.