Amulety pro dobrou náladu

0
264

Jestliže se necítíte dobře a máte špatnou náladu, pořiďte si amulet, který vás bude všude provázet. Můžete si vybrat takový, na kterém jsou zobrazeny znaky nebo také s minerálními kameny. Pozitivitu do života přináší karneol, modrý apatit, dendritický achát, citrín, hematit a měsíční kámen.

Amulety mohou vycházet z keltské mytologie, která má oblíbené obzvláště uzly nebo Thorovo kladivo. To je ochranným amuletem, plným síly a energie. Nosí se na krku. 

Runové amulety jsou popsány drobným runovým písmem. Mají svému majiteli přinést štěstí a ochranu. Amuletem může být i drak, který je symbolem hrdinství, ušlechtilosti a vytrvalosti.

Působí příznivě na psychiku a pomáhá překonávat problémy. Psychologie radí, pořídit si nějaký amulet nebo přívěšek jen tak, který posiluje vaši mysl.  

Rádi byste se dozvěděli o dalších zajímavých tématech jako například módě, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, zvířatech či o tom co pro nás mají připravené hvězdy.

Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst zajímavosti a jaký je rozdíl mezi naším horoskopem a tím čínským nebo například detailně o znamení štíra.