Chlorella kompletně vyčistí tělo

0
5443

Chlorella je jednobuněčná zelená sladkovodní řasa. Také je jedním ze známějších doplňků stravy, které se v této době hojně užívají. Nejčastěji ji lidé používají v případech, kdy nemají dostatek energie, jsou často unavení a nemají chuť do života. Jaké další výhody ale tento malý zelený zázrak má?

více v článku...

Chlorella pomůže skončit s únavou

Nejčastější důvod, kvůli kterému lidé začnou Chlorellu užívat, je únava. Ta občas postihne každého z nás a to hlavně v podzimních měsících, kdy se dny stávají po prosluněných letních dnech unavenými a pochmurnými. I na nás to má velký dopad a právě Chlorella tomu může pomoci předejít. Vlastností Chlorelly je totiž schopnost vyplavovat z těla toxiny, což jsou látky, kterých se organismus potřebuje zbavit. Při pravidelné konzumaci Chlorelly se tedy toxiny vyplavují z těla velmi rychle a vy se tak můžete cítit mnohem energičtěji.

Největší popularitu získala díky tomu, že dokáže poskytnout tělu detoxikaci. Pomáhá odstraňovat těžké kovy a další škodlivé látky z těla. Těžké kovy zahrnují některé prvky, které jsou nezbytné v malém množství, například železo a měď, ale tyto a další těžké kovy, jako je kadmium a olovo, mohou být ve větším množství toxické. Sice je pro lidi vzácné mít ve svém těle nebezpečnou hladinu těžkých kovů, i přesto se to v některých případech stává.

Chlorella skoncuje s nadváhou

Lidé často nejsou spokojeni se svojí váhou a mnoho z nich se s tím snaží bojovat. Nejčastěji ale pomocí léků na hubnutí, které jsou složeny jen z chemických látek, které spíše člověku z dlouhodobého hlediska ublíží. Chlorella dokáže upravit zažívání a dohromady s energií, kterou dodává, člověk dokáže docílit skvělých výsledků pomocí přírodního zázraku. 

Navíc snižuje hladinu cholesterolu a krevní cukr. Není ještě přesně známo, jak to funguje, ale bylo provedeno již několik studií na zvířatech a ta naznačila, že chlorella dokáže pomoci zvýšit citlivost na inzulín. Takové účinky jsou zvláště výhodné pro osoby s cukrovkou nebo rezistencí na inzulín. Můžeme tedy jen doufat, že v nejbližších letech věda na výzkumu zapracuje a Chlorella bude moci být užívána i ve spojitosti s cukrem.

Jak Chlorellu užívat?

Tento výborný doplněk stravy obsahuje mnoho proteinu, železa, jódu a vitaminu B12. Při užívání správné dávky může Chlorella plně nahradit denní dávku listové zeleniny. Je výživnější než špenát, kapusta či brokolice, proto jí stačí malé množství. Protože má Chlorella tvrdou buněčnou stěnu, kterou lidé nedokáží strávit, musí se brát jako doplněk ve formě tablet, tobolek, prášku či extraktu.

Chlorellu můžete zakoupit v eshopu Energie života.