Jaké znamení, taková dovolená! Vyberte si tu svou podle hvězd

0
3488

Na nic se nehrajte a za každých okolností buďte sami sebou. Faleš se během tohoto týdne potrestá krutým způsobem. Buďte opatrní, abyste neskočili na lži svých kolegů, které by vás stáhly na špatné chodníčky. Přečtěte si horoskop, který platí od 01. do 30. června.

Beran
Výběr tentokrát nebude vůbec jednoduchý. Dostanete volbu mezi dvěma osobami, na kterých vám velmi záleží. Přesto to musíte udělat. Vaše rozhodnutí nijak nevysvětlujte. Tím byste celou záležitost ještě více zhoršily. Teprve když opadnou emoce, pak se k tomu znovu vraťte a ujasněte si vaše vztahy.

Býk
Potlesk, který uslyšíte, bude pro vás ohromující. Této věci jste obětovali opravdu hodně, ale nemysleli jste si, že by to mělo stejný efekt i na ostatních. Proto to berete jako ještě větší ocenění svého úsilí. Važte si to a motivujte se tím i do budoucna. Takových úspěchů můžete mít mnohem více, stačí jen lepší odhalit váš talent.

Blíženci
Už bylo dost vyhovárania se, nyní byste se měli zapřít a dotáhnout věci do úspěšného konce. Vždy hledáte nějaké únikové cestičky, které by vás ochránili od odpovědnosti. No měli byste pochopit, že takovýmto způsobem neškodíte jen sobě, ale i všem lidem okolo vás. Nechovejte se jako děti, dospejte a buďte uvědomělejší.

Rak
Nemáte teď dobré období na lásku. Vyhněte se hledání nových vztahů. Raději věnujte svou energii do zhodnocování svého domova. Peníze využijte rozumným způsobem a požádejte o pomoc i své přátele, abyste ušetřili náklady. Dejte si záležet na tom, abyste letos splnili všechny plány ohledně těchto záležitosti.

Lev
Zbytečně se zaměřujete na obviňování jednoho ze svých přátel, ale na jeho straně není chyba. Nechali jste se zlákat falešnými řečmi někoho, kdo vám ve skutečnosti podkopává nohy. Odstřihněte se od všech těchto rad a podívejte se na to pouze z vašeho vlastního pohledu. Právě díky tomu pochopíte, kdo je váš kamarád a kdo vám pouze lže.

Panna
Nemusíte se bát, určitě patříte na to místo, kde jste se právě dostali. Zůstali jste z toho všeho trochu nejistí. Báli jste se, že vás noví lidé nepřijmou a budou vás odstrkovat. No právě tento moment vám pomůže najít to správné uplatnění pro váš talent. Postupně zapracujete na svých dovednostech a uvědomíte si, co můžete dosáhnout.

Váhy
Chybí vám jeden důležitý člověk. Už dlouho si uvědomujete, že se postupně odcizil. Jenže pokud jeden z vás nehodí záchranné lano, vašemu vztahu bude definitivní konec. Musíte být vstřícnější a promyslet si, jak byste se mohli častěji setkávat a být si tak blízcí jak to bylo kdysi. Dlužíte si to i kvůli tomu, jak jste si kdysi vzájemně pomohli.

Štír
Neposlouchejte lidí, kteří vám říkají, že jste příliš mladí na některé záležitosti. Ať budete mít 20, 30 neboť 50 let, vždy se najdou nějací kritici, kteří vám budou říkat, že se nemáte kde hrnout. No právě kvůli tomu ztrácíte své příležitosti. Udělejte si věci po svém a zkoušejte vždy to, na co máte chuť. Nenechte se nikým odradit.

Střelec
Vždy jste si říkali, že peníze nejsou důležité a dokážete si poradit i bez nich. No toto jste si mohli dovolit jen kvůli tomu, že jste měli vždy alespoň nějakou zálohu. Nyní se však dostanete do bodu, kdy nebudete mít na co sáhnout. Proto až nyní pochopíte, co to ve skutečnosti obnáší a začnete si jich více vážit.

Kozoroh
Chtěli jste potěšit jednoho ze svých přátel, ale vůbec se vám to nepodaří. Dokonce to bude vypadat tak, že si z něj děláte legraci a nevážíte si ho. Proto investujte nejvíce energie do řešení této situace. Když jste opravdu dobří kamarádi, tak si to nechá od vás vysvětlit a vrátíte to do původních kolejí. Pokud to nebude ochoten pro vás udělat, není tak dobrým přátelům jak se tváří.

Vodnář
Přidejte se do týmu, který vám nyní nabízí takovou možnost. Dosud jste byli sólovými hráči, ale v určitém okamžiku přichází situace, v níž už nemůžete zůstat osamoceni. Když chcete dosáhnout úspěchu, přijměte pomoc od jiných lidí. Zapojte své instinkty a od prvního momentu vyselektujte těch, kteří mluví stejnou řečí jako vy.

Ryby
Černé myšlenky vám zatemní mysl a nedovolí vám soustředit se na to dobré, co je kolem vás. Neposlouchejte hlasy, které vám takto podkopávají sebedůvěru. Musíte se zaměřit na pozitiva, které vás čekají a nenechat se oklamat falešnými zprávami. Vždy existují způsoby, jakými se dají tyto nepříjemnosti vyřešit, tak nikdy nezoufejte.