K létu patří čerstvé saláty

0
1061

Se stoupajícími teplotami vyhledáváme nejvíce potraviny, které nás ochladí a nezatíží příliš žaludek. Francouzské pekařství PAUL proto v létě rozšířilo svou bohatou nabídku salátů, které si můžete vychutnat v příjemném prostředí s francouzským šarmem nebo si je odnést domů či do kanceláře.

Lahodné saláty v pekařství PAUL jsou připravovány vždy čerstvé a vybere si opravdu každý. Aby vás nejen osvěžil, ale i příjemně zasytil, najdete v každém salátu ze široké nabídky vždy také porci bílkovin – je na vás, zda zvolíte Fermiér s pečeným kuřetem a ementálem, Fresher se šunkou a vajíčkem, středomořskou kuchyní inspirovaný salát Mediterraneénne, nebo třeba Atlantik s uzeným lososem. Ke každému salátu dostanete samozřejmě i křupavé pečivo PAUL, takže lehký oběd nebo večeře bude kompletní. 

Pokud nemáte zrovna chuť na zeleninu, sáhněte po Ovocném salátu s jahodami. Ochladí vás také oblíbený Malinový sorbet ze zralých malin, lahodné Iced Coffe Latte nebo letošní novinka – Rakytníková limonáda se zrnky granátového jablka.

www.paul-cz.com