Konopné nápoje osvěží, dodají energii i chutnají lahodně

0
641

Možná víte, že na našem trhu najdeme mnohou konopnou kosmetiku, ať už určenou na pleť, vlasy, klouby, ústní hygienu…, také konopné potraviny, ale i konopné nápoje nebo dokonce produkty určené pro zvířata. My se podíváme na zmíněné konopné nápoje. Což takhle ochutnat konopnou kávu, energetický nápoj nebo třeba horkou čokoládu?

více v článku...

Rychlý přísun energie

Každému z nás se občas stane, že se nevyspíme, nebo jsme unaveni po náročném dni, a potřebujeme se vzpružit, nastartovat. Využít za tímto účelem můžete Euphoria Sostoned Cannabis Energy Drink. Jde o sycený energetický nápoj s příchutí konopí, který obsahuje kofein, taurin, sladidla a vitamíny. Protože má vysoký obsah kofeinu, a to 0,32 mg/ ml, nehodí se pro těhotné a kojící ženy nebo děti.

Lahodný a blahodárný konopný sirup

K oblíbeným konopným nápojům patří konopné sirupy. Koupit si můžete např. CARUN konopný sirup s příchutí arónie BIO 300 ml, který neobsahuje cukr, a je slazen přírodně BIO jablečným koncentrátem nejvyšší kvality. Doplníte si vitamín C, vitamín E, K, B1, B2, B6, B9, A, P. Arónie je silný přírodní antioxidant.

Mohou ho užívat jak těhotné ženy, tak děti. Neobsahuje chemické látky ani konzervanty, jde o produkt vhodný pro vegany. Je doporučen k užívání při vyšší fyzické zátěži, únavě, stresu, psychické a fyzické vyčerpanosti i pro udržení zdraví.

Produkty společnosti Carun jsou prověřeny odborníky i klienty a hodnoceny jako špička na trhu.

Podívejte se také na potraviny s CBD a další výrobky s konopím na webových stránkách rastakoala.com. Určitě najdete přírodní způsob, jak si pomoct k lepšímu zdraví, kondici, nebo se zbavit únavy, bolesti nebo potíží s vlasy či pletí. Stačí si vybrat produkty, které potřebujete. Určitě vás potěší i jejich skvělé účinky vs. dostupné ceny.