Konopné potraviny aneb vyzkoušet alternativní medicínu se vyplatí

0
1542

Alternativní medicína je v posledních letech stále populárnější. Současná doba je tak trochu zvláštní, protože mnoho lidí nevěří z určitých důvodu státnímu zdravotnickému systému a raději se uchyluje k samoléčitelství a alternativním léčebným metodám. Jejich nedílnou součástí jsou konopné produkty, které mají klinicky podložené pozitivní účinky na lidský organismus.

Konopná mýdla pečují o vaši pokožku

Mezi nejpopulárnější produkty z konopí se bezpochyby řadí i konopná mýdla. Oproti klasickému mýdlu je daleko šetrnější k pokožce, protože podporuje přirozenou produkci kolagenu, odstraňuje mastnotu, ale přitom zanechává pokožku přirozeně vlhkou. Mýdlo navíc obsahuje bambusové máslo a aloe vera, díky čemuž je vhodné i pro nejjemnější typy pokožky. Konopné mýdlo tak bez obav mohou používat i vaše ratolesti. Obrovským benefitem jsou protizánětlivé účinky a pomoc při léčbě kožních onemocnění.

Konopné potraviny zahání deprese

Konopné potraviny zahrnují i CBG oleje, které podle lékařů patří k těm vůbec nejúčinnějším produktům vyrobeným z konopí. Jejich hlavním účinkem je odstranění depresivních a úzkostlivých vztahů, což je v současné době velmi důležité. Při jejich užívání se nemusíte obávat vedlejších účinků. Pouze si v začátcích užívání naordinujte menší dávku, aby si váš organismus zvykl na přítomnost CBG látek. Pokud se budete cítit dobře, můžete dávkování zvýšit v závislosti na vaší tělesné konstituci. 

CBG oleje

CBG oleje a konopné produkty mají sice klinicky podložené léčivé účinky, ovšem neměly by sloužit jako náhrada za plnohodnotnou lékařskou péči. CBG látky nebo konopná mýdla jsou skvělá na léčbu drobných fyzických i psychických poranění, ale se závažnějšími chorobami si poradit nedokážou. Pokud ovšem chcete trávit u lékaře méně času a cítit se celkově lépe, jsou konopné produkty to pravé pro vás.

Alternativní medicína včetně výrobků z konopí má celou řadu příznivců i odpůrců. Přesvědčte se sami o kvalitě konopného mýdla a oleje.