Nevěříte, že můžete mlsat zdravě? Vyzkoušejte třeba čokoládu bez bílého cukru a budete mít jasno

0
369

Chcete mlsat, ale přitom svému tělu příliš neubližovat? V tom případě vyzkoušejte zdravější čokolády a další produkty z eshopu stihlonozka.cz. Tyto zdravější čokolády (hořké čokolády bez bílého cukru, mléčné či bílé čokolády bez bílého cukru), ale i ovocné tyčinky, nebo třeba zdravé mlsání pro děti jsou přislazovány jinými sladidly, než je bílý cukr.

Dobroty, po kterých se nerozkolísá glykémie ani nepřiberete

V mňamkách pro zdravé mlsání se můžete setkat například s maltitolem, což je alkoholický cukr, který se běžně vyskytuje v ovoci nebo zelenině. Na rozdíl od klasického cukru se toto sladidlo vyznačuje poloviční vstřebatelností a poloviční energetickou hodnotou. Důležitý je také fakt, že na rozdíl od mnohých jiných sladidel nemá maltitol žádné pachutě. Budete-li si chtít tedy zdravě zamlsat, rozhodně sáhněte po čokoládě bez bílého cukru, proteinové tyčince, ořechovém krému pro zdravější mlsání, sušenkách, lyofilizovaném nebo sušeném ovoci z eshopu stihlonozka.cz.

Pokud vás odpoledne začne honit mlsná nebo vás dožene a hlad, zapomeňte na dobroty plné špatného tuku a cukru

Máte jedinečnou příležitost sáhnout třeba po zdravém ovoci. A nemusí to být zrovna čerstvé ovoce. Můžete mít v krabičce připraveno pro strýčka příhodu lyofilizované nebo sušené ovoce. V kabelce můžete mít proteinovou tyčinku – ovocnou tyčinku čokoládovou tyčinku, ořechovou tyčinku. Jako malou svačinku si můžete připravit kousek celozrnného chleba v zdravé variantě s ořechovým krémem pro mlsání bez výčitek. Ze všeho nejlepší je vybírat si takové ořechové krémy, které obsahují co nejméně ingrediencí. Však také proč do zdravé svačinky s výživově bohatým ořechovým krémem přidávat další tuk nebo cukr?