Od jaké značky je nejlepší kreatin, gainer, probiotika?

0
162

Přemýšlíte, jak svůj trénink v posilovně posunout na ještě vyšší úroveň? Jak získat větší sílu, nabrat větší hmotu a zároveň si udržovat bezproblémovou funkci střev? Pak právě vám věnujeme náš dnešní článek zaměřený na ten nejlepší kreatin, gainer a probiotika na trhu!

více v článku...

Nejlepší kreatin

Kreatin bez debat patří k těm vůbec nejpropíranějším suplementům pro posilování a rozhodně to má své opodstatnění. Při správném užívání totiž podněcuje růst svalové hmoty, přispívá k redukci tukových zásob a také zvyšuje sílu i výkonnost během tréninku samotného. Při jeho výběru je nutné se zaměřit hlavně na jeho čistotu, rozpustnost a obsah jiných podpůrných látek. Určitě by se v něm neměla nacházet žádná umělá barviva či dochucovadla. Pokud si s jeho výběrem nevíte rady, nezoufejte. Na posilka.cz vybrali ten nejlepší kreatin za vás.

Nejlepší gainer

Gainer nebo, jak se mu často také přezdívá, sachariďák je s největší pravděpodobností ten vůbec nejdiskutovanější suplement na poli sportovní výživy. Zatímco jedni jej vyzdvihují do nebes, druzí jej odsuzují. Ať už je to tak či onak, hlavním úkolem gaineru je především doplnit vyčerpaný glykogen po tréninku a zlepšit regeneraci svalů. Svou povahou je vhodný především pro cvičence, jež mají problém nabírat svalovou hmotu. Při jeho výběru se zaměřte na typ sacharidůpodíl bílkovin a také to, zda obsahuje jiné podpůrné látky. Nebo si jednoduše ten nejlepší gainer vyberte z žebříčku na posilka.cz.

Nejlepší probiotika

Úkolem probiotik je zlepšovat střevní mikroflóru a tím pádem zajistit správné trávení a vstřebávání všech živin z potravy. Díky tomu je následně zajištěna správná regenerace a růst svalů, ale také funkce imunitního systému a celkového zdravotního stavu jejich uživatele. Dokáží také řešit akutní střevní potíže, jako jsou průjmy nebo zácpy. Probiotika je nutné vybírat dle konkrétního problému. Pokud potřebujete řešit akutní obtíže, je lepší zvolit probiotika s vyšším obsahem CFUpo antibiotikách je pak dobré nasadit komplexnější probiotika s více probiotickými kmeny. Zásadní je také obsah prebiotik, jež slouží probiotickým bakteriím coby potrava. Na posilka.cz vám s výběrem těch nejlepších probiotik rádi pomohou prostřednictvím svého komplexního žebříčku.